Projdeme se po Zoo

Objednat

Cena: 200 Kč + poštovné.

JIŘÍ BÍLÝ - „PROJDEME SE PO ZOO“ - CD PRO DĚTIProjdeme se po ZOO

 

 1. Projdeme se po Zoo
 2. Papoušek Žako
 3. Králík
 4. Želva
 5. Řekni slone
 6. Panda
 7. Morče
 8. Norek
 9. Delfín
 10. O pejskovi
 11. Krokodýlí jazz

 

Po dvou úspěšných autorských albech pro dospělé „NEPTEJ SE“ (Sony Music Bonton 2000) a „NA TĚLECH RYB“ (Indies Happy Trails Records 2007) přichází písničkář a někdejší člen slavné skupiny Kurtizány z 25.avenue JIŘÍ BÍLÝ s další pozoruhodnou písňovou nadílkou, tentokrát pro děti předškolního a mladšího školního věku.

Jiří Bílý je absolventem Konzervatoře Jaroslava Ježka v oborech textař-scénárista a zpěv. Vystudoval také Pedagogickou školu a věnoval se práci s dětmi.

Album „PROJDEME SE PO ZOO“ přináší jedenáct původních skladeb z říše zvířat. Jazyk písniček je dětem blízký a snadno zapamatovatelný, přesto inteligentní, s přiměřenou dávkou humoru, nenápadně vypointovaný v poučení či příměr. Zvukově je album barevné a velmi příjemně se poslouchá.

Ke studiové spolupráci si Jiří Bílý vždy vybírá kvalitní muzikanty, kteří patří ke špičkám svého oboru. Ne jinak tomu je i na tomto nosiči.

Toto album dětských písniček hudebníka, textaře a producenta v jedné osobě, bude zajisté více než příjemným překvapením nejen pro děti, ale i pro jejich rodiče.

 

 

Okomentovat

Okomentovat

 
 

Autor Jiří Bílý

"Záleží jenom na tom,
jak je v nás.

Nikde jinde."
(R. Havel)